Mail Entity Queue (2.0.3) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Mail
hy: Փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
