Mail Entity Queue (2.0.3) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Language code
kk: Тілдің коды
