Mail Entity Queue (2.0.3) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
