Mail Entity Queue (2.0.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy
