Mail Entity Queue (2.0.3) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Subject
ms: Subjek

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Message
ms: Mesej

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Mail
ms: Mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Pending
ms: Menunggu

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: - All -
ms: - Semua -
