Mail Entity Queue (2.0.3) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: States
oc: Estats

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: State
oc: Estat

en: Plain
oc: Brut

en: Pending
oc: En espèra

en: Changed
oc: Modificat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Data
oc: Donadas

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: - All -
oc: - Tot -

en: Item ID
oc: Identificant d'element

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Reply to
oc: Respondre
