Mail Entity Queue (2.0.3) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
