Mail Entity Queue (2.0.3) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: States
pl: Statusy

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: State
pl: Stan

en: Sent
pl: Wysłano

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Process
pl: Proces

en: Additional
pl: Dodatkowe

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Webform
pl: Formularz

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Queue
pl: Kolejka

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Item ID
pl: ID elementu

en: Attempts
pl: Próby

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Theme name
pl: Nazwa skórki

en: Reply to
pl: Odpowiedz

en: Maximum attempts
pl: Maksymalna liczba prób

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).
