Mail Entity Queue (2.0.3) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Sent
sl: Poslano

en: Pending
sl: Čaka

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime
