Mail Entity Queue (2.0.3) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: States
sr: Стања

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
