Mail Entity Queue (2.0.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக
