Mail Entity Queue (2.0.3) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Send email
te: ఈ మెయిల్ పంపించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Mail
te: మెయిల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
