Mail Entity Queue (2.0.3) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Plain
ug: ئاددى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Language code
ug: تىل كودى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Reply to
ug: ئىنكاس يوللاش
