Mail Entity Queue (2.0.3) - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Updated
uk: Оновлено

en: States
uk: Стани

en: Mail
uk: Пошта

en: Created
uk: Створено

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: State
uk: Стан

en: Sent
uk: Сент

en: Plain
uk: Простий

en: Send to
uk: Отримувач

en: Process
uk: Обробити

en: Additional
uk: Додатково

en: Pending
uk: Очікування

en: Delay
uk: Затримка

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Changed
uk: Змінено

en: Webform
uk: Вебформа

en: Language code
uk: Код мови

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Data
uk: Дані

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Bcc
uk: Пр. копія

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Queue
uk: Черга

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Cc
uk: Копія

en: - All -
uk: - Усе -

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Reply to
uk: Відповідь

en: Maximum attempts
uk: Максимальна кількість спроб

en: - Site default -
uk: - Базова на сайті -

en: Send from
uk: Надіслано з

en: From mail
uk: Пошта "Від"

en: To mail
uk: Пошта "Кому"

en: Theme to render this email
uk: Тема для відтворення цього електронного листа

en: Select the theme that will be used to render this email.
uk: Виберіть тему, яка використовуватиметься для відтворення цього електронного листа.

en: Language to render this email
uk: Мова для відображення цього електронного листа

en: Select the language that will be used to render this email.
uk: Виберіть мову, яка буде використовуватися для відображення цього електронного листа.
