Mail Entity Queue (2.0.3) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
