Mail Entity Queue (2.0.2) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: States
az: Dövlətlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: State
az: Dövlət

en: Plain
az: Düz

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Theme name
az: Mövzunun adı

en: Maximum attempts
az: Maksimum cəhdlər
