Mail Entity Queue (2.0.2) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: States
cs: Stavy

en: Mail
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: State
cs: Stav

en: Sent
cs: Odesláno

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Send to
cs: Poslat komu

en: Process
cs: Zpracovat

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: - All -
cs: - Vše -

en: Item ID
cs: ID položky

en: Attempts
cs: Pokusy

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Theme name
cs: Název tématu vzhledu

en: Maximum attempts
cs: Maximum pokusů

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
