Mail Entity Queue (2.0.2) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Number of items
fa: تعداد موارد

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: States
fa: حالت‌ها

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Created
fa: ایجاد شده

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: State
fa: وضعیت

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Plain
fa: ساده

en: Send to
fa: ارسال به

en: Process
fa: پردازش

en: Pending
fa: معلق

en: Plugin
fa: افزونه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Data
fa: داده

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: - All -
fa: - همه -

en: Item ID
fa: شناسه آیتم

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Reply to
fa: پاسخ به

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
