Mail Entity Queue (2.0.2) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Updated
he: עודכן

en: States
he: מצבים

en: Mail
he: מייל

en: Created
he: נוצר

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: State
he: מצב

en: Sent
he: נשלח

en: Plain
he: פשוט

en: Pending
he: ממתינות

en: Plugin
he: פלאגין

en: Changed
he: השתנה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Queue
he: תור

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: - All -
he: - הכל -
