Mail Entity Queue (2.0.2) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Mail
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: State
hr: Država

en: Plain
hr: Obični

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
