Mail Entity Queue (2.0.2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
