Mail Entity Queue (2.0.2) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: States
lt: Būsenos

en: Mail
lt: Paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: State
lt: Etapas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Plain
lt: Paprastas

en: Send to
lt: Siųsti

en: Process
lt: Procesas

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: Pending
lt: Laukiama

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Webform
lt: Web forma

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: - All -
lt: - Visos -
