Mail Entity Queue (2.0.2) - en to ru translation catalogue (47 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Format
ru: Формат

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Updated
ru: Обновлено

en: States
ru: Состояния

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: State
ru: Состояние

en: Sent
ru: Отправлено

en: Plain
ru: Простой

en: Send to
ru: Получатель

en: Process
ru: Обработка

en: Additional
ru: Дополнительно

en: Pending
ru: В ожидании

en: Plugin
ru: Плагин

en: Changed
ru: Изменение

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Language code
ru: Код языка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Data
ru: Данные

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Bcc
ru: Скрытая копия

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Queue
ru: Очередь

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Cc
ru: Копия

en: - All -
ru: - Все -

en: Item ID
ru: ID элемента

en: Attempts
ru: Попытки

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Theme name
ru: Название темы

en: Reply to
ru: Ответить

en: Maximum attempts
ru: Максимальное количество попыток
