Mail Entity Queue (2.0.2) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Mail
sk: Pošta

en: Created
sk: Vytvorené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: State
sk: Stav

en: Sent
sk: Poslať

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Process
sk: Spracovanie

en: Additional
sk: Dodatočné

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Changed
sk: Zmenené

en: Webform
sk: Webformulár

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Queue
sk: Rad

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Item ID
sk: ID položky

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Reply to
sk: Odpovedať na
