Mail Entity Queue (2.0.2) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Subject
tr: Konu

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Format
tr: Biçim

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Updated
tr: Güncellenme

en: States
tr: Durumlar

en: Mail
tr: Posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: State
tr: Durum

en: Plain
tr: Sade

en: Send to
tr: Alıcı

en: Process
tr: İşlem

en: Additional
tr: Ek

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Delay
tr: Gecikme

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Data
tr: Veri

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Theme name
tr: Tema adı

en: Maximum attempts
tr: Deneme sayısı üst sınırı

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
