Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon
