Mail Login (3.0.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Email address
no: E-postadresse

en: Administration
no: Administrasjon

en: About
no: Om

en: Username or email address
no: Brukernavn eller epostadresse

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
no: Instruksjoner for tilbakestilling av passord vil bli sendt til din registrerte e-postadresse.

en: Enter the password that accompanies your email address.
no: Skriv inn passordet som tilhører din e-post-adresse.
