Mail Login (3.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Administration
nl: Beheer

en: About
nl: Over

en: General Configurations
nl: Algemene instellingen

en: Username or email address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
nl: Instructies voor het resetten van het wachtwoord worden naar uw e-mailadres verstuurd.

en: This module enables users to login by email address.
nl: Met deze module kunnen gebruikers inloggen via hun e-mailadres.

en: Configurations for Mail Login
nl: Mail Login-instellingen

en: Administer Mail Login
nl: Mail Login beheren

en: Enable login by email address
nl: Inloggen via e-mailadres inschakelen

en: This option enables login by email address.
nl: Deze optie schakelt inloggen via e-mailadres in.

en: Override login form
nl: Loginformulier overschrijven

en: This option allows you to override the login form username title/description.
nl: Met deze optie kunt u de titel/beschrijving van de gebruikersnaam op het loginformulier overschrijven.

en: Enter the password that accompanies your email address.
nl: Vul het wachtwoord in dat bij uw e-mailadres hoort.

en: Mail Login settings
nl: Mail Login-instellingen

en: Mail Login enabled
nl: Mail Login ingeschakeld

en: You can use your username or email address to login.
nl: U kunt inloggen met uw gebruikersnaam of e-mailadres.
