Mail Login (3.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Administration
ru: Администрирование

en: About
ru: Информация

en: Username or email address
ru: Имя пользователя или email-адрес

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
ru: Инструкция по сбросу пароля будет отправлена на ваш зарегистрированный email-адрес.

en: Enter the password that accompanies your email address.
ru: Введите ваш пароль.
