Mail Login (3.2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Administration
az: İdarəetmə

en: About
az: Haqqında

en: Username or email address
az: İstifadəçi adı və ya e-poçt ünvanı

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
az: Şifrə sıfırlama təlimatları qeydiyyatdan keçmiş e-poçt ünvanınıza göndəriləcək.
