Mail Login (3.2.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: About
fr: À propos

en: Username or email address
fr: Nom d'utilisateur ou adresse courriel

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
fr: Les instructions de réinitialisation du mot de passe seront envoyées à votre adresse de courriel enregistrée.

en: Enter the password that accompanies your email address.
fr: Saisir le mot de passe qui accompagne votre adresse de courriel.
