Mail Login (3.2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Administration
pt: Administração

en: About
pt: Sobre

en: Username or email address
pt: Usuário ou endereço de e-mail

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
pt: As instruções para recuperar a senha serão enviadas para o endereço de e-mail registrado.

en: Enter the password that accompanies your email address.
pt: Digite a senha que acompanha seu endereço de e-mail.

en: Login by email address
pt: Email
