Mail Login (3.2.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: About
hu: Leírás

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
hu: Jelszó-visszaállítási utasítások küldése a regisztrált e-mail címre.

en: You can use your username or email address to login.
hu: Bejelentkezéshez használható a felhasználónév vagy e-mail cím bármelyike.

en: You can use your username or email address to log in.
hu: Bejelentkezéshez használható a felhasználónév vagy e-mail cím bármelyike.
