Mail Login (3.2.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Administration
pt: Administração

en: About
pt: Sobre

en: Username or email address
pt: Nome de utilizador ou email

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
pt: As instruções para reiniciar a senha serão enviadas para o seu endereço de email registado.

en: Enter the password that accompanies your email address.
pt: Insira a palavra-passe que acompanha o seu e-mail.

en: You can use your username or email address to login.
pt: Pode usar o seu nome de utilizador um endereço de email para entrar.

en: Login by email address
pt: Entrar com endereço de email

en: You can use your email address only to login.
pt: Pode usar o seu endereço de email apenas para entrar.

en: The user has not been activated yet or is blocked.
pt: O utilizador ainda não foi activado ou está bloqueado.
