Mail Login (4.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: About
da: Om

en: Username or email address
da: Brugernavn eller e-mail-adresse

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
da: Link til at nulstille dit kodeord vil blive sendt til din e-mail-adresse.

en: Enter the password that accompanies your email address.
da: Indtast adgangskoden som hører til din e-mail-adresse.
