Mail Login (4.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Administration
et: Haldus

en: About
et: Programmist

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
et: Parooli lähtestamise juhend on saadetud sinu e-posti aadressile.

en: Enter the password that accompanies your email address.
et: Sisesta e-posti aadressiga kaasnev parool.
