Mail Login (4.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Administration
lv: Administrēšana

en: About
lv: Par

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
lv: Paroles atiestatīšanas instrukcijas tiks nosūtītas uz jūsu reģistrēto e-pasta adresi.
