Mail Login (4.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Administration
sk: Administrácia

en: About
sk: Informácie o

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo emailová adresa

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
sk: Pokyny na obnovenie hesla budú zaslané na zadanú emailovú adresu.
