Mail Login (4.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Administration
fa: مدیریت

en: About
fa: درباره

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیکی

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
fa: دستو العمل بازنشانی گذرواژه به نشانی پست الکترونیکی ثبت شده شما ارسال خواهد شد.
