Mail Login (4.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Administration
pl: Administracja

en: About
pl: O stronie

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
pl: Instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika zostaną wysłane na adres e-mail podany w trakcie rejestracji.

en: You can use your username or email address to login.
pl: Aby się zalogować, możesz użyć swojej nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
