Mail Login (4.0.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: About
sv: Om

en: Username or email address
sv: Användarnamn eller e-postadress

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
sv: Instruktioner om hur du återställer ditt lösenord kommer skickas till din registrerade e-postadress.

en: This module enables users to login by email address.
sv: Denna modul gör det möjligt för användare att logga in via e-postadress.

en: Configurations for Mail Login
sv: Konfiguration för Mail Login

en: Administer Mail Login
sv: Administrera Mail Login

en: Enable login by email address
sv: Aktivera inloggning med e-postadress

en: Enter the password that accompanies your email address.
sv: Ange lösenordet som medföljer din e-postadress.

en: Mail Login settings
sv: Inställningar för Mail Login
