Mail Login (4.0.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Administration
cs: Administrace

en: About
cs: Popis

en: Username or email address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
cs: Instrukce k obnovení hesla budou zaslány na vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.
