Mail Login (4.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Administration
gl: Administración

en: About
gl: Información

en: Username or email address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo electrónico

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
gl: As instrucións para restablecer o contrasinal enviaranse ao teu enderezo de correo electrónico rexistrado.
