Mail Login (4.0.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Email address
id: Alamat email

en: Administration
id: Administrasi

en: About
id: Tentang

en: Username or email address
id: Nama pengguna atau alamat email

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
id: Instruksi reset password akan dikirim ke alamat email Anda yang terdaftar.
