Mail Login (8.x-2.11) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Administration
lt: Administravimas

en: About
lt: Apie

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
lt: Slaptažodžio keitimo instrukcijos bus atsiųstos el. pašto adresu kurį naudojote registracijoje.
