Mail Login (8.x-2.11) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Administration
uk: Адміністрування

en: About
uk: Про модуль

en: Username or email address
uk: Ім'я користувача або електронна адреса

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
uk: Вказівки щодо скидання паролю будуть надіслані на зареєстровану вами адресу електронної пошти.

en: You can use your username or email address to login.
uk: Можна використовувати для входу ім'я користувача або адресу електронної пошти.
