Mail Login (8.x-2.8) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Administration
he: ניהול

en: Log in
he: כניסה

en: About
he: אודות

en: Username or email address
he: שם משתמש או דוא"ל

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
he: הוראות לאיפוס סיסמה יישלחו לכתובת הדוא"ל המשוייכת לחשבון שלך.
