Mail Login (8.x-2.8) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Administration
ja: 管理

en: Log in
ja: ログイン

en: About
ja: アバウト

en: Username or email address
ja: ユーザー名またはメールアドレス

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
ja: パスワードリセットの案内を登録メールアドレスに送信します。

en: Login by username/email address
ja: ユーザー名/メールアドレスでログイン

en: You can use your username or email address to login.
ja: ログインにユーザー名またはメールアドレスを使用できます
