Mail Login (8.x-2.8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Administration
ro: Administrare

en: About
ro: Despre

en: Username or email address
ro: Nume utilizator sau adresă email

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
ro: Instrucțiunile de resetare a parolei vor fi trimise la adresa dumneavoastră de email înregistrată.
