Mail Login (8.x-2.8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Username or email address
th: ชื่อผู้ใช้งานหรืออีเมล

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
th: รหัสผ่านของคุณ จะถูกส่งไปยังอีเมลที่ลงทะเบียนไว้
